петок, 29. септември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша живее на „висока нога“: За ова даде 8.000 евра (ФОТО)

Карлеуша живее на „висока нога“: За ова даде 8.000 евра (ФОТО)

Јелена Карлеуша е позната по тоа што не штеди кога е во прашање модата и стилот, а сега за парче облека даде неверојатни 8.000 евра.

Се работи за нејзините сребрени чизми “Сен Лорен” кои се по теркот на светските брендови.

Think happy thoughts ✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Овие кожни чизми се рачно украсени со повеќе од 3.000 Сваровски кристали, а го носат името Ники.

Она што посебно изненадува е нивната цена. Доколку се спремни да издвоите 8.000 евра, можете да ги порачате на онлајн страницата Нет-а-портер.

Најнови вести