понеделник, 23. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша за неколку денови полни 40 години, а кога ќе видите од кого го доби првиот подарок ќе останете со отворена уста (ФОТО)

Карлеуша за неколку денови полни 40 години, а кога ќе видите од кого го доби првиот подарок ќе останете со отворена уста (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша на 17 август месецов ќе го прослави својот 40-ти роденден, а подароци од нејзините верни фанови пристигнуваат и една недели порано од роденденот.

Карлеуша на својот Инстаграм профил се пофали дека веќе добила подароци од фановите, а на сето тоа таа додава дека нејзиниот роденден започнал многу порано.

-Дива среќен 40-ти роденден, те сакаат најмногу на свет твоите фанови, се само дел од честитките кои пристигнаа на домашна адреса на пејачката, погледнете.

Коронавирус