петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 77
home Познати

Карлеуша ужива во луксуз во Турција, а бикинито кое го облече ќе направи беља (фото)

Карлеуша ужива во луксуз во Турција, а бикинито кое го облече ќе направи беља (фото)

По роденденот кој го славеше во својата вила, Јелена Карлеуша уште еднаш се врати да летува во Турција со нејзините ќерки Атина и Нико и тетката Даниела.

Таа „ги известува“ своите следбеници на Инстаграм секој ден за тоа каде е и како го минува времето.

 

View this post on Instagram

 

Günaydın ??Good morning ☀️ ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Покрај луксузот што го покажува и какоужива, денес Јелена со своите огнени фотографии во костим за капење, во нејзин стил го запали Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Dinner time in Antalya ??? Ps( love these sandals ? @prettylittlething )

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

На фотографиите од минијатурниот избор на бикини, изгледа како да е гола, додека на една од фотографиите каде е во хотелското лоби, горното парче т.н облека изгледа како да ќе пукне во секој момент и ќе направи беља.

Нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ ова лето не е заедно со нив поради професионалните обврски во Кина.

Коронавирус