сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша топлес во црвена танга, ги покри градите со рацете: Пишуваат дека ја фотографирал Душко

Карлеуша топлес во црвена танга, ги покри градите со рацете: Пишуваат дека ја фотографирал Душко
FOTO: ANTONIO AHEL/ATAIMAGES

Многумина коментираат дека изданието на Јелена, но без раце на градите, е само за очите на Душко

Поп sвездата Јелена Карлеуша во огнена комбинација од глава до пети, но топлес, провокативните кадри оставија многумина без здив.

Јелена позираше во длабоки црвени чизми, танга, корсет.

Карлеуша немаше градник, па со рацете покри еден од своите најопасни атрибути, по кој воздивнуваат многу припадници на посилниот пол.

Бидејќи сопругот на Јелена, фудбалерот Душко Тошиќ, е во Белград, многумина коментираат дека тој ја фотографирал и во вакво провокативно издание, но без раце на градите, само за негови очи.

„Ау, каква риба!“, „Ги поместила рацете кога Душко ја тргнал камерата“, „Жено, никој не може да ти парира“, „Бомба!“, „Се гори“, „Само да ги поместеше рацете и ние пресреќни “,„ Вака шета по дома кога Душко е во Белград “,„ Брутално добра како и секогаш “,„ Не ми е добро “,„ Мислам дека Душко фотофрафирал “, се некои од коментарите.

Коронавирус