недела, 12. јули 2020. Вести денес: 44
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Карлеуша сподели видео во минијатурно бикини- овој пат никој не гледаше во нејзините гради, туку таму доле каде откри многу повеќе

Карлеуша сподели видео во минијатурно бикини- овој пат никој не гледаше во нејзините гради, туку таму доле каде откри многу повеќе

Пејачката Јелена Карлеуша повторно ја интригира јавноста со својот сексапилен изглед.

Овој пат таа во минијатурен костим за капење го покажа нејзиното бомбастично тело.

Но тоа не е се. Не би била Јелена Карлеуша таа, доколку не покаже повеќе и од потребното.

Имено, пејачката со горниот дел од купаќите едвај успеа да ги покрие градите, а успеа да го покаже и меѓуножјето.

 

View this post on Instagram

 

🙋🏼‍♀️ #beachready 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Парламентарни избори 2020