четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Карлеуша сподели со фановите за проблемот по трагедијата со својата мајка- преку нејзиното тело упати јасна порака до сите жени (ФОТО)

Карлеуша сподели со фановите за проблемот по трагедијата со својата мајка- преку нејзиното тело упати јасна порака до сите жени (ФОТО)

Јелена Карлеуша за прв пат се појави меѓу луѓе по трагедијата која ја доживеа минатиот месец откако ја загуби својата мајка Дивна Карлеуша.

Пејачката која претходно во месец јануари поминуваше низ страшен медиумски линч по секс скандалот со фудбалерот, а потоа и смртта на својата мајка Дивна повторно се врати на своите ангажмани, а овој пат покажа и дека започнала да излегува на прошетки меѓу луѓето.

Таа замина на одмор во Истанбул од каде објави фотографија на својот Инстаграм профил, но со еден детаљ ги загрижи истите.

Она што е видливо на нејзиното тело е драстичното губење на килограмите кои се претпоставува ги изгубила поради стресниот период во нејзиниот живот.

Фановите во коментари пишуваат и дека ова е доказ зошто жените се посилни од мажите.

 

Коронавирус