сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 2
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Карлеуша сподели фотографија без грам шминка- сите се прашуваат дали е ова можно? Погледнете ја пред да ја избрише

Карлеуша сподели фотографија без грам шминка- сите се прашуваат дали е ова можно? Погледнете ја пред да ја избрише

На фан страната на Јелена Карлеуша се појави фотографија од пејачката без грам шминка.

Имено пејачката на својот профил ја нема оваа фотографија па сите се прашуваат како оваа фотографија се најде на фан страната посветена на пејачката.

Станува збор за фотографија на која Карлеуша е речиси без грам шминка освен маскара на очите, а истата погледнете ја пред да биде избришана.

 

View this post on Instagram

 

🙋‍♀️ #JelenaKarleusa #Karleusastar #Karleusa @karleusastar

A post shared by JELENA KARLEUŠA TOŠIĆ (@karleusastarblog) on

Коронавирус