понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 157
home Познати

Карлеуша со новиот имиџ ги згрози сите- фановите едногласни, пејачката веднаш да ја скрати косата или да ја извади периката! (ФОТО)

Карлеуша со новиот имиџ ги згрози сите- фановите едногласни, пејачката веднаш да ја скрати косата или да ја извади периката! (ФОТО)

Познатата пејачка Јелена Карлеуша отпатува за Русија каде ќе го бодри нејзиниот сопруг и српски репрезентативец Душко Тошиќ на СП.

Но она што ги изненади фановите е новата фризура и имиџ на пејачката.

Иако е познато дека пејачката привлекува големо внимание во јавноста по нејзината боја на коса, облека и имиџ, сепак овој имиџ е најдрастичен до сега.

Карлеуша сега отиде чекор понапред и направи суканици, а српските медиуми ја споредуваат со Боб Марли и раперот Раста.

Фановите сепак се едногласни, пејачката што поскоро да ја врати старата фризура на која сите беа навикнати да ја гледат.

Најнови вести

Коронавирус