вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Карлеуша со нов тренд на танга за време на коронавирусот- еве како пејачката го штити долниот дел од телото од вирусот (ФОТО)

Карлеуша со нов тренд на танга за време на коронавирусот- еве како пејачката го штити долниот дел од телото од вирусот (ФОТО)

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша повторно експериментира со својот стајлинг и тоа во време кога во светот влдее пандемија од коронавирусот.

Карлеуша е позната по тоа дека сака да експериментира со облекувањето и во главно не греши во тоа.

 

View this post on Instagram

 

Blue 👖 Love this jacket by @aleksandar94art

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Сега атрактивната Џеј Кеј промовира нов вид на танги кои се носат над фармерки.

 

View this post on Instagram

 

👩🏼

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Русокосата пејачка сега објави неколку фотки на кои може да се види нејзиниот нов моден експеримент и тоа во време кога и во нејзината држава е воведена кризна состојба и не смее да се излегува од дома без потреба.

 

View this post on Instagram

 

❤️🙏🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус