недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 74
home Познати

Карлеуша со емотивна порака на Инстаграм: „Јас сум супер жена“

Карлеуша со емотивна порака на Инстаграм: „Јас сум супер жена“

Карлеуша иако се врати на секојдневните обрски сепак тагува ,а судејќи по последната објава на Инстаграм како времто поминува таа учи да ја крие болката во јавност.

Пејачката била многу блиска со својата мајка, па поради тоа тешко зараснува раната од загубата.

„Во ред, се изгубив, но јас сум супер жена, а супер жените не плачат“ напишала Карлеуша на Инстаграм.

Коронавирус