сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 62
home Познати

Карлеуша со бела танга се обиде да се „натегне“ во старите и мали фармерки- од оваа глетка на нејзиниот зад*ик ќе ви падне вилицата

Карлеуша со бела танга се обиде да се „натегне“ во старите и мали фармерки- од оваа глетка на нејзиниот зад*ик ќе ви падне вилицата

Српската пејачка Јелена Карлеуша никако да престане да провоцира на социјалните мрежи.

За неа не треба да дојде викенд или настап за да се соблече, па така и овој понеделник ги препоти фановите кои ја следат на Инстаграм.

Овој пат пејачката се обиде да влезе во стари фармерки, па малку скокаше, даваше напор, но никако не можеше да го натне својот задник во фармерките.

Додека уживате во оваа глетка, само да појасниме дека станува збор за фармерки од брендот „Луј Витон“.

Коронавирус