петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 7
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Карлеуша си купи скапа играчка за да не и биде досадно во карантин (ФОТО)

Карлеуша си купи скапа играчка за да не и биде досадно во карантин (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) со своите пријатели сподели како ќе го скратува времето во текот на самоизолацијата.

Имено, иако сите концерти и се одложени, сепак Карлеуша води грижа за својот изглед.

Таа го искористи слободното време за да „фати“ боја со оглед на тоа дека летото е пред врата. Пејачката си купи солариум и веднаш се пофали како ќе си ги скрати деновите во карантин.

– Објаснете ми сега како фукционира ова, напиша Карлеуша.

Најнови вести

Коронавирус