сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша секси како никогаш до сега: Се појави во оваа комбинација и ги полуде сите (ФОТО)

Карлеуша секси како никогаш до сега: Се појави во оваа комбинација и ги полуде сите (ФОТО)

Секое нејзино појавување е предизвик за медиумите.

Јелена Карлеуша е позната по тоа што ја следи модата и секое нејзино издание предизвикува “бум“.

Така беше и овој пат кога се појави во несекојдневна комбинација.

Медиумите ја нарекоа “згодна змија“.

 

View this post on Instagram

 

Boy, don’t call me angel ? In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус