понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша секогаш е прва во модата: Облече тексас танга и градник од кои ќе и испаднеа градите, би го носеле ли ова модно парче? (ФОТО)

Карлеуша секогаш е прва во модата: Облече тексас танга и градник од кои ќе и испаднеа градите, би го носеле ли ова модно парче? (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша не се срами да го покаже своето голо тело во секое време, а истото го направи пејачката и вчера откако на својот Инстаграм профил сподели фотографии од кои на многумина им зовре крвта.

Пејачката позираше покрај огледалото на високи потпетици во танга фармерки кои очигледно има храброст да ги носи само таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Таа на себе имаше и тексас јакна од истиот материјал и боја како шорцевите како и градник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Под фотографијата Карлеуша напиша: И таа продолжува…, алудирајќи на тоа дека ќе продолжи и во иднина со провокативни фотографии.

ЕУРО 2020

Македонија