сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 51
home Познати

Карлеуша седна на мотор – кога фановите и го видоа задникот во танга од позади ги облеа врела пот (ФОТО)

Карлеуша седна на мотор – кога фановите и го видоа задникот во танга од позади ги облеа врела пот (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша (42) со последните фотографии и кадри облечена како војничка буквално ги запали социјалните мрежи.

Имено, таа позираше на мотор од истиот дезен како и во комбинезон кој беше исто така во таков дезен а истиот и беше прилепен на пејачката откривајќи и го секој дел од телото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Јелена на својот Инстаграм профил објави и кратко видео како „стори“ во кое буквално задникот и е во преден план, а на себе од позади не изостави да не и се види тангата, погледнете.

Коронавирус