петок, 10. јули 2020. Вести денес: 29
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Карлеуша се соблече пред огледало и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден- ова не е фотошоп (ФОТО)

Карлеуша се соблече пред огледало и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден- ова не е фотошоп (ФОТО)

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19.

 

View this post on Instagram

 

😷😔

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација.

Имено таа на Инстгарм сподели неколку кратки видеа и фотографија во „Версаче“ костим за капење и позира пред огледало.

 

View this post on Instagram

 

Me after I eat all of my quarantine snacks in one night 🐽

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша.

Парламентарни избори 2020