четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Карлеуша се снимаше со постарата ќерка и ги распамети фановите со стајлинот, a сите беа зачудени колку е Атина висока (ФОТО)

Карлеуша се снимаше со постарата ќерка и ги распамети фановите со стајлинот, a сите беа зачудени колку е Атина висока (ФОТО)

Постарата наследничка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ќе наполни 13 години во септември 2021 година, што е главната причина зошто обожавателите ја гледаат и се прашуваат дали е можно таа да е веќе толку висока!

Имено, Јелена на својата Инстаграм приказна објави видео со Атина, а тие позираат во рамни чевли, па јасно е колку порасна девојчето.

На 12-годишна возраст, таа е скоро иста висина како нејзината мајка, која е висока 180 сантиметри, па според слободна проценка може да се заклучи дека Атина сигурно е околу 177 сантиметри.

„Јелена е одлична како и секогаш, но Атина … Воодушевена сум, колку е висока?“, „Човек, двајцата се скоро со иста висина!“, „Па, таа е тотална копија на нејзината мајка“ , се само дел од коментарите на фан страниците.

Коронавирус