четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 11
home Познати

Карлеуша се појави без гаќички на снимањето на „Ѕвездите на гранд“, а кога ја крена маичката имаше што да покаже (ФОТО)

Карлеуша се појави без гаќички на снимањето на „Ѕвездите на гранд“, а кога ја крена маичката имаше што да покаже (ФОТО)

Кога се работи за Јелена Карлеуша јавноста веќе навикна да се шокира од нејзиниот изглед и бруталност.

Така беше и овој пат откако пејачката се појави без гаќи на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“, а освен тоа не носеше ниту градник на себе.

Оваа комбинација уште еднаш само ја потврди сексапилноста со која зрачи пејачката, а фановите имаа прилика уште еднаш да си ги исплакнат очите.

Коронавирус