среда, 23. септември 2020. Вести денес: 95
home Познати

Карлеуша се огласи за прв пат по скандалот и голите фотографии: Ме боли душата!

Карлеуша се огласи за прв пат по скандалот и голите фотографии: Ме боли душата!

Јелена Карлеуша изминатиов период  беше во центарот на вниманието по секс-аферата и голите фотографии кои ја кренаа јавноста на нозе.

Емисијата „Ексклузивно“ за телевизија Пинк, ја објави нејзината прва јавна изјава по скандалот.

-Мене може да ме повреди неправда, лага. Јас не сум некој кој не е чувствителен на тоа. Но, да ме повредат до таа мера, да ме заболи душата, истакна таа.

Коронавирус