среда, 7. декември 2022. Вести денес: 92
home Познати

Карлеуша призна дека Врањеш и го направил животот пекол, но не заборави ниту на Душко Тошиќ: Така се игнорираат глувци и багра

Карлеуша призна дека Врањеш и го направил животот пекол, но не заборави ниту на Душко Тошиќ: Така се игнорираат глувци и багра

Јелена Карлеуша прв пат јавно решила да проговори за Огњен Врањеш обвинувајќи го дека и направил пекол од животот. Вели, заради него животот и бил во опасност, а бракот на климави нозе.

-Врањеш е заслужен за сиот пекол кој ми се случуваше годинава. Заради се што излезе во јавноста животот ми беше во опасност. Загрозено ми беше и семејството. Тој човек ми направи многу зла и уште и ме тужеше. Но така е во Србија, рекла Јелена и додала дека последните моменти од животот на мајка и и поминале во огромен стрес и грижи за неа.

Таа неодамна и јавно му се извини на сопругот Душко Тошиќ заради се што поминал заради нејзинара афера со босанскиот фудбалер.

-Му се воодушевувам на Душко, излезе голем господин. Така се игнорираат глувци и багра. Од него треба да се учи. Заслужи почит и големо извинување за сиот пекол кој заради мене го помина во медиумите, му порача на Инстаграм Јелена.

Qatar 2022