петок, 26. февруари 2021. Вести денес: 131
home Познати

Карлеуша пред 4 месеци сама си кажа како ќе се правда ако излезат нејзини голи фотки

Карлеуша пред 4 месеци сама си кажа како ќе се правда ако излезат нејзини голи фотки

Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна долгогодишна врска. Пејачката веднаш се демантирала, правдајќи се дека во прашање е монтажа од страна на група луѓе кои поради сето ова ќе бидат правно гонети.

Познато е дека Карлеуша во октомври го претставила новиот ајфон во Србија, и во таа прилика била прашана што би правела кога нејзиниот телефон би бил хакиран. Не насетувајќи што ќе и се случи, ја открила стратегијата пред не цели четири месеци.

Знаете што, јас ќе се вадам на хакери само оној момент кога ќе се појави некоја моја гола слика, а тоа е невозможно – изјавила тогаш пејачката.

Новинарот тогаш ја прашал дали во нејзиниот телефон постои некоја таква фотографија, каде што одговорила потврдно.

Коронавирус