вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша повторно го запали интернетот: Нејзиниот тинејџерски изглед ќе ве остави без здив! (ФОТО)

Карлеуша повторно го запали интернетот: Нејзиниот тинејџерски изглед ќе ве остави без здив! (ФОТО)

Aтрактивната српска пејачка Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека годините не се никаков пробле, а со посебна грижа и нега можете да изгледате како тинејџер.

Капче на главата, откачена тинејџ чанта, екстра краток шорц и сако во светкав зелен неон – е нешто што би го замислиле на млада девојка, но таква е сексапилната пејачка која која што одлично и стои ваквата младешка колекција.

Сепак мора да се признае дека Карлеуша, посветено и со особено внимание се грижи за својот изглед и не за џабе сите ја нареуваат дива.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Коронавирус