недела, 31. јули 2022. Вести денес: 22
home Познати

Карлеуша поради огромниот шлиц едвај излезе од колата- а за тоа што го видоа фановите таму долу зборуваат сите (ФОТО)

Карлеуша поради огромниот шлиц едвај излезе од колата- а за тоа што го видоа фановите таму долу зборуваат сите (ФОТО)

Иако денеска веќе во целиот регион залади, српската пејачка Јелена Карлеуша немаше проблем со летната гардероба која ја промовираше доаѓајќи на снимањето на „Ѕвездите на гранд“.

Имено таа се појавила во секси летно издание носејќи сукња со длабок шлиц кој и направи вистински проблеми при излегувањето од автомобилот.

Додека фоторепортерите и камерите ја снимаа Јелена таа едвај спаси жива глава да не и се видат гаќичките излегувајќи од автомобилот и влегувајќи во студиото на Гранд.

Пејачката на себе имаше и црна маичка комбинирана со црна чанта и црни високи потпетици, а фановите веднаш ги забележаа големите златни безопасни кои се вистински тренд оваа сезона.

ФОТО: ТЕЛЕГРАФ.РС/ Nikola Tomić

Коронавирус