петок, 4. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша „падна во секнка“ поради свадбата на Ражнатовиќ, па мораше да ги „истури“ бујните гради од прекусиот топ (видео)

Карлеуша „падна во секнка“ поради свадбата на Ражнатовиќ, па мораше да ги „истури“ бујните гради од прекусиот топ (видео)

Регионалните медиуми, особено српските се уште „бомбардираат“ со вестите за свадбата на Богдана и Вељко, а поради тоа Јелена Карлеуша како да „падна во сенка“.

Нејзиното име деновиве поретко го има од таблоидните наслови, а за барем малку да привлече внимание, смисли што друго, ако не да се разголи.

Таа на сминањето на фотосесија се појави во прекраток розов топ, кој повеќе откриваше, отколку што сокриваше.

На една од снимките едвај успеа да ги задржи градите, за да не покаже и премногу од она што имаше намера.

Како тоа изгледаше, погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

Hot November ??? @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Good hair days be like ????‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус