вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 114
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Карлеуша облече зелено бикини, а потоа направи поза од која застанува здивот

Карлеуша облече зелено бикини, а потоа направи поза од која застанува здивот

Ниту еден ден не поминува без Јелена Карлеуша да исфрли некоја провокативна фотографија. Овој пат, таа се одлучи за серија фотографии во зелено бикини. Во еден момент во ова издание, таа го чистеше базенот од нејзината куќа.

ЈК го покажа своето секси тело по којзнае кој пати, а она што ги фрли обожавателите во транс е кога зеде жешка, брутална поза.