сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша облече проѕирна јакна и влезе во базен- фановите паднаа во транс по нејзините брадавици и го*и гради (ФОТО)

Карлеуша облече проѕирна јакна и влезе во базен- фановите паднаа во транс по нејзините брадавици и го*и гради (ФОТО)

Мега ѕвездата Јелена Карлеуша веќе со денови е на одмор во Турција од каде секојдневно споделува провокативни фотографии.

Имено пејачката ја подигнува температурата од секунда во секунда објавувајќи се пожешки и пожешки фотографии.

Овој пат Карлеуша со нејзината омилена фризура и син кармин на себе ги запали фановите, но иако беше облечена во јакна.

Сепак таа јакна беше проѕирна и откопчана од каде и ѕиркаа голите гради што придонесе вистински хаос во јавноста и кај фановите.

Храбрата Карлеуша за неколку часа собра илјадници коментари и лајкови, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Atomic blond on vacation ? In @bojanpetrovic.couture crystal jacket

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

? #atomicblonde

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

??‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус