сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 38
home Познати

Карлеуша облече брутално минијатурно бикини и се снимаше од сите страни, а потоа направи поза од која мажите паднаа во транс (ФОТО)

Карлеуша облече брутално минијатурно бикини и се снимаше од сите страни, а потоа направи поза од која мажите паднаа во транс (ФОТО)

Познатата музичка ѕвезда Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи откако објави нови брутално секси фотографии на својот Инстаграм профил.

Имено таа е на летување во Анталија заедно со семејството, а на својот Твитер и Инстаграм објави провокативно видео и фотографии како позира во минијатурно бикини.

Но тоа не е ништо во споредба со фотографијата на која таа направи мост, а во преден план беше нејзиниот задник кој ги остави во транс нејзините фанови, погледнете.

?‍♀️??????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најнови вести

Коронавирус