четврток, 14. ноември 2019. Вести денес: 81
home Познати

Карлеуша објави видео од одморот – никој не ја забележа плажата со палми од нејзините брутално џиновски гради кои наликуваа на балони

Карлеуша објави видео од одморот – никој не ја забележа плажата со палми од нејзините брутално џиновски гради кои наликуваа на балони

Јелена Карлеуша денеска пристигна на својот одмор во Анталија од каде за само неколку часа реши да ги шокира фановите на Инстаграм.

Имено таа сподели видео на кое е облечена во минијатурно бикини од кое буквално и прекипуваат градите кои наликуваа на вистински балони.

Речиси никој не гледаше во нејзиниот црвен костим за капење, ниту пак во плажата со палми по која се возеше со мини автомобил.

Сите погледи беа вперени во нејзините гради, а еве и зошто.