сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 49
home Познати

Карлеуша објави тажна страница од дневникот на нејзината ќерка Ника: „Никој не е совршен“ (ФОТО)

Карлеуша објави тажна страница од дневникот на нејзината ќерка Ника: „Никој не е совршен“ (ФОТО)

Ника, обожавана од фановите на Карлеуша и корисниците на Твитер, напиша емотивно писмо кое омекна стотици луѓе на Твитер.

„Само да знаете дека никој не е совршен, особено луѓето кои ве напуштаат и никогаш не би ви направиле исто добро … Животот е таков“, напиша Ника во нејзиниот дневник со нацртана тажна насмевка.

„Како и да е, сето ова ќе помине и сите ќе одиме на одмор и на море да се опуштиме малку од обврските и маките“, додаде таа.

Карлеуша објави фотографија со страницата и напиша „Дневникот на Ника“.

Коронавирус