недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша објави фотографија од гробишта: Цела во бело со насмевка на лицето и ружа во раката покажа кого погреба (ФОТО)

Карлеуша објави фотографија од гробишта: Цела во бело со насмевка на лицето и ружа во раката покажа кого погреба (ФОТО)

Најновата објава на пејачката Јелена Карлеуша на социјалните мрежи направи вистински хаос и паника.

Станува збор за фотографија на која Јелена позира пред гроб на чиј споменик пишува ни повеќе ни помалку „Естрада“.

Пејачката е облечена во бело од глава до пети, а покрај гробот таа остава и ружа со насмевка на лицето.

Откако целата фотографија ги збуни фановите и нарави вистински хаос, таа напиша дека се работи за нејзиниот нов албум.

Иако фотографијата е фотомонтажа многумина коментираат дека таа е морбидна, додека други се воодушевуваа од нејзината храброст.

Коронавирус