петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 131
home Познати

Карлеуша објави фотографија од детството: „Ме нервираше немаштијата и тоа како се мачат мама, тета и баба“

Карлеуша објави фотографија од детството: „Ме нервираше немаштијата и тоа како се мачат мама, тета и баба“

Јелена Карлеуша овојпат на социјалните мрежи изненади со малку поинаква фотографија од оние на кои сме навикнати да ги гледаме. Таа опиша како ја нервирало да ја гледа сиромаштијата во која растела и воедно како се мачи нејзиното семејство.

Таа рече дека била најпогодена кога ги гледала нејзината мајка и тетка како страдаат, исто така кажа дека не била дете со разни барања. Единствено што барала е да веруваат дека ќе стане најголемата sвезда во Србија.

Коронавирус