вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 90
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Познати

Карлеуша објави досега невидена фотографија со Тоше Проески и собра 100.000 лајкови

Карлеуша објави досега невидена фотографија со Тоше Проески и собра 100.000 лајкови

Роденденот и датумот кога ја загубивме нашата музичка легенда не се единствени кога треба да се сеќаваме на него, а тоа го покажа и Јелена Карлеуша.

Тие беа добри пријатели и колеги, а спомените од времето кога се дружеа таа ги сподели со својата армија обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

– Толку многу тажно сеќавање…Сите тие сеќавања…Никогаш нема да го заборавам!, напиша Јелена, а коментарите под фотографијата се редеа до недоглед на обожаватели од Србија, Македонија, Труција…

Коронавирус