понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 127
home Познати

Карлеуша никогаш не облекла поминијатурно бикини (ФОТО+ВИДЕО)

Карлеуша никогаш не облекла поминијатурно бикини (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша веќе неколку денови со семејството и пријателите одмара на едно летувалиште во Турција. Таа како и секогаш, па и овој пат е активна на социјалната мрежа на Инстаграм, на која овбјави нова секси фотографија, на која позира во минијатурно бикини покрај палмите.

До израз дојдоа нејзините облинии, од големите гради па се до долгите нозе.

Таа доби илјади лајкови и лавина на коментари, а еден посебно се издвои. Во прашање е коментарот на Еле Дворник, ќерка на легендарниот музичар Дино Дворник.

-Ова жена е се, напиша во првиот коментар Ела.

На карлеуша и се допадна нејзиниот коментар, па истиот го постави за стори на нејзиниот Инстаграм профил.

А следниот коментар на Еле Дворник сосема ја воодушеви Карлеуша.

-Бмк што луѓето зборуваат за Јелена. Јелена е змеј. Жената ќе преживее се. Јелена е гол. Идол за секогаш, напиша Ела Дворник, пошто Карлеуша и го одговори следното.

-Само тие нека зборуваат… Фала срце мое, и возврати Јелена.

 

View this post on Instagram

 

? #yenge ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус