сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 54
home Познати

Карлеуша не спие сама: Кога го крена јорганот во спалната соба имаше што да покаже, сите се прашуваат само едно по глетката (ФОТО)

Карлеуша не спие сама: Кога го крена јорганот во спалната соба имаше што да покаже, сите се прашуваат само едно по глетката (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша речиси секојдневно е на насловните страници на порталите и жолтата штампа низ целиот регион, особено поради провокацијата со која секојдневно ги изненадува фановите.

Овој пат истото се случи, а провокацијата дојде од спалната соба на пејачката.

Имено таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од спалната соба во која не спиеше сама во креветот.

Друштво и правеше нејзиното маче кое секојдневно е дел од постелата на пејачката.

По се изгледа и пејачката и нејзиното маче не сакаат да станат и да се разбудат од ова зимска идила и атмосфера во пресрет на празниците, а фановите се прашуваат само едно: „дали до мачето има уште некое маче кое ја грее пејачката ова зимо“.

Коронавирус