среда, 30. септември 2020. Вести денес: 10
home Познати

Карлеуша не е цвеќе за мирисање, но Душко Тошиќ обожава Македонки: Ова е манекенката со која беше фатен фудбалерот во автомобил (ФОТО)

Карлеуша не е цвеќе за мирисање, но Душко Тошиќ обожава Македонки: Ова е манекенката со која беше фатен фудбалерот во автомобил (ФОТО)

Трет ден во јавноста не стивнуваат вестите поврзани со секс скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

По скандалот со голите фотографии кои си ги објавија двајцата меѓусебно, на виделина протекоа сите секс скандали на парот.

Медиумите на големо пишуваат и за поранешните неверства на пејачката, но и на нејзиниот сопруг кој многупати беше поврзуван со убави манекенки.

Една од неа е и Македонката Марија Андоновска која пред две години беше фатена во автомобил со Тошиќ во Истанбул.

 

View this post on Instagram

 

30! Thank U all! ?

A post shared by Marija Andonovska (@mandonovskaa) on

Тогаш фудбалерот ги негираше шпекулациите дека имал афера со манекенката и тврдеше дека таа била девојка на негов добар другар.

Марија има и сестра Душица, двете се од Струмица, а во Истанбул биле заедно кога излезе во јавноста оваа афера.

 

View this post on Instagram

 

Working Sunday! ?

A post shared by Marija Andonovska (@mandonovskaa) on

 

View this post on Instagram

 

It’s always a pleasure working with my Next! @armendramadani #photoshoot #artfashion

A post shared by Marija Andonovska (@mandonovskaa) on

 

View this post on Instagram

 

White Party #MarlboroGold

A post shared by Marija Andonovska (@mandonovskaa) on

 

View this post on Instagram

 

#weekendmoodON

A post shared by Marija Andonovska (@mandonovskaa) on

Коронавирус