недела, 27. септември 2020. Вести денес: 27
home Познати

Карлеуша му го честиташе роденденот на Душко, но потоа брзо го измени постот (ФОТО)

Карлеуша му го честиташе роденденот на Душко, но потоа брзо го измени постот (ФОТО)

Душко Тошиќ вчера го славеше 34 роденден во интимна атмосвера покрај неговата сопруга и децата. Имено, откако изби аферата помеѓу неговата сопруга и Огњен Врањеш, сите очи се вперени кон нив.

Карлеуша на социјалната мрежа на Инстаграм објави заедничка фотографија со нејзиниот сопруг, но интересно е тоа што многу брзо го промени коментарот на истата.

Најпрвин ја објави фотографијата и само го означила Душко.

Меѓутоа, многу брзо се одлучила да додаде нешто во коментарот…

Коронавирус