сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 60
home Познати

Карлеуша ја остави јавноста без зборови! Позираше во безобразна поза и танга, ѝ го сврте грбот на камерата, па покажа со каква позадира располага! (ФОТО)

Карлеуша ја остави јавноста без зборови! Позираше во безобразна поза и танга, ѝ го сврте грбот на камерата, па покажа со каква позадира располага! (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша често е мета на критики дека е „најмалку облечената“ личност на сцената.

Сите зборуваат за нејзините секси облеки и брутални слики во бикини што ги споделува со своите следбеници на социјалните мрежи, а таа не се грижи за негативните коментари и продолжува да го покажува своето тело.

Истото го стори и ова лето кога „блескаше“ во бикини секој ден, но и неодамна кога беше фотографирана топлес во црвени чизми, а можеби и без гаќички во лифтот.

Сега отиде чекор понапред.

Несомнено, Карлеуша има со што да се пофали, а следбениците останаа без здив кога го видоа нејзиниот огромен задник, што често го истакнува во провокативни изданија, па се чини дека коментарите на сметка на нејзиното претерано „соблекување“ не допираат до неа

Коронавирус