понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 185
home Познати

Карлеуша ја фатија во тесно: Јелена мораше да признае какви се естетски корекции направила на себе (ВИДЕО)

Карлеуша ја фатија во тесно: Јелена мораше да признае какви се естетски корекции направила на себе (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша (42) какое член на жирито во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ беше тема на разговор за тоа колку пластични операции има направено на себе. Гостин ментор беше Гордана Лазаревиќ , а Јелена ја пофали како изгледа.

Саша Поповиќ (66) ја праша Гоца какви се операции направила на себе.

„Велиш дека не си направила радикални операции, а тоа значи дека сепак си направила некакви интервенции“, праша Саша. Но, Гоца не сакаше да зборува за тоа.

„Жената не старее, луѓе“, прокоментира Јелена.

Сепак, муабетот потоа се сврте, па тема на дискусија беше изгледот на Јелена Карлеуша.

„А ти што правеше? Мислам дека тоа сите не интересира, не само во Србија, туку и пошироко, а потоа во студиото завладеа тишина.  Ајде да слушнеме какви корекции направила Јелена Карлеуша на своето тело“ – рече Саша Поповиќ.

„Никогаш не направив ништо на моето лице, само на градите. Многумина сметаат дека мојот задник не е вистински. Те молам, Ана, кажи им како ми се зголемува кога се поправам и како ми се намали откако ослабев“ – и се обрати Карлеуша на Бекута.

„Како што ослабе, така ослабе и нејзиниот задник. Тоа е доказ дека таа не правела ништо“ –  заклучи Бекута.

Ако не сте ја гледале, проследете ја целата емисија во видеото подолу:

Најнови вести

Коронавирус