четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 131
home Познати

Карлеуша има нови усни и тоа „руски“: Погледнете ги првите фотографии, особено сите се ѕвереа во еден детаљ

Карлеуша има нови усни и тоа „руски“: Погледнете ги првите фотографии, особено сите се ѕвереа во еден детаљ

Познатата српска ѕвезда Јелена Карлеуша денеска е во центарот на вниманието поради новиот свој изглед.

Овој пат Карлеуша ги освежи своите усни, корегирајќи ги во така наречениот „руски“ волумен кој во моментов е најпопуларен во светот.

-Што да речам? Светската ѕвезда кај мене… пред цела Европа и пошироко, ме избра баш мене. Благодарам на довербата, напиша сопственичката на салонот за убавина каде пејачката ја направи корекцијата на усните.

Карлеуша инаку се фотографираше веднаш откако ја направи корекцијата, а особено сите се „ѕвереа“ во нејзиното лице кое за прв пат го објави без шминка на себе.

ЕУРО 2020

Македонија