понеделник, 27. септември 2021. Вести денес: 196
home Познати

КАРЛЕУША ИМ ЈА ИСПОЛНИ ЖЕЛБАТА НА МНОГУ МАЖИ: Во минијатурно бикини и поза од која боли глава (ФОТО)

КАРЛЕУША ИМ ЈА ИСПОЛНИ ЖЕЛБАТА НА МНОГУ МАЖИ: Во минијатурно бикини и поза од која боли глава (ФОТО)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша им ја исполни желбата на многумина свои обожаватели, бидејќи од последно објавените фотографии во минијатурно бикини ги покажа сите свои атрибути.

Пејачката дополнително ја подгреа температурата и на онака топлиот ден, а реакциите и пофалбите на нејзина сметка за нејзиниот изглед не изостана.

“Савршена си!”, “Никад боље тело”, “Бомба!”, “Од овога може да се добије срчка”, “Коначно да се виде и гуза и груди”, “Гориш у бикинију”, “Не знам где пре да гледам”, “Зна се ко је најбоља риба”, “Брутално изгледаш”, неки су од коментара.

Коронавирус