среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

КАРЛЕУША „ГРМИ“ ВО ПАРИЗ – имиџ за кој не престанува да се зборува: Ги покажа стомачните па „замавна“ со новата фризура (ФОТО)

КАРЛЕУША „ГРМИ“ ВО ПАРИЗ – имиџ за кој не престанува да се зборува: Ги покажа стомачните па „замавна“ со новата фризура (ФОТО)

Откако ја шокираше јавноста и колегите со напуштањето на Звездите на Гранд, а потоа настапи на белградски Ушче со сосема нов имиџ, Јелена Карлеуша не престанува да изненадува.

Изгледа дека пејачката долгорочно целосно го промени имиџот, па освен што ја „замени“ русата коса со розови суканици, таа почна да носи спортски стил.

Таа ги одведе ќерките во Париз да ги прослават родендените, а потоа на Инстаграм следеа снимки од локалот на престижниот бренд, каде што очигледно пазареше.

Јелена позираше во тренерка и краток дуксер, па така во прв план дојдоа нејзините совршени стомачни мускули, а се чини дека многу и се допаѓа новата фризура, па си играше со долгите прамени.