вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 63
home Познати

Карлеуша го тегнеше надолу фустанот да не и се видат гаќичките, но и излегоа градите од непрактичниот фустан (ФОТО)

Карлеуша го тегнеше надолу фустанот да не и се видат гаќичките, но и излегоа градите од непрактичниот фустан (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша никако да престане да им „боде“ очи на медиумите кои неуморно секојдневно пишуваат за неа.

Овој пат таа целото внимание го привлече појавувајќи се на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ во краток фустан кој го тегнеше надолу при излегување од автомобилот за да не и се видеше долната облека.

Како и секогаш таа го привлече вниманието со фустанот кој едвај ги собра нејзините гради.

Освен тоа на неа доминираа и мрежестите хулахопки и високите чизми, додека на очите имаше плава сенка, погледнете.

ФОТО: MITAR MITROVIĆ / RAS SRBIJA