сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Карлеуша го расплака регионот: Откако откри зошто нема да и се исполни новогодишната желба и вас ќе ви надојдат солзи

Карлеуша го расплака регионот:  Откако откри зошто нема да и се исполни новогодишната желба и вас ќе ви надојдат солзи

Српската пејачка на еден ден од Новата година речиси го расплака целиот регион со тоа што откри која и е новогодишната желба за 2021 година и дека истата нема да и се исполни.

Со оглед дека досегашните новогодишни желби не беа проблем за неа бидејќи може да има се што ќе посака, сепак пејачката искрено откри детали од кои речиси сите се наежија и насолзија.

-Сите мои желби отидоа со Дивна. Немам ниту една новогодишна желба, само сакам да продолжам да правам тоа што е моја работа онака како што јас знам, вели Карлеуша.

Мајката на пејачката инаку почина во март минатата година како последица од рак, а пејачката по низата секс скандали во јануари едвај собра сили да ја преброди настанатата ситуација.

Коронавирус