понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 138
home Познати

Карлеуша го откри скриениот талент на сопругот: Додека го фалеше него, се пофали и со својот задник (ФОТО)

Популарната пејачка со фановите на социјалните мрежи често споделува фотографии од нејзиното семејство.
Карлеуша го откри скриениот талент на сопругот: Додека го фалеше него, се пофали и со својот задник (ФОТО)

Сопругот на Јелена Карлеуша има и друг талент освен фудбалот.

Популарната пејачка со фановите на социјалните мрежи често споделува фотографии од нејзиното семејство.

Овој пат одлучи да го пофали сопругот кој освен што е одличен фудбалер, прекрасно свири на клавир.

Оние кои добро ја познаваат коментираат дека таа сигурно се гордее со Душко, но освен неговиот талент имала за цел да се пофали и со својот задник истакнат во тесно фустанче.

Најнови вести

Коронавирус