петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 91
Во живо

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

home Познати

Карлеуша ги „смести“ градите во сребрен градник! Тешко дека некоја нејзина колешка би имала храброст за ваков стајлинг! (ФОТО)

Карлеуша ги „смести“ градите во сребрен градник! Тешко дека некоја нејзина колешка би имала храброст за ваков стајлинг! (ФОТО)

Излишно е да се зборува колку Јелена Карлеуша вложува во својот стајлинг. Малкумина има од српската и македонската сцена кој би се осудил да се облече во паричиња какви што таа се осудува.

Овојпат изборот за позирање паднал во бело долго здолниште која совршена ја истакнува половината на Јелена, но за да биде се како што треба, контроверзната пејачка имаше и сребрен топ налик градник.

– Во љубов со мојата внатрешна божица – напишала Ј.К. како коментар на фотографијата на која искусно позира.

Погледнете го овој стајлинг на Јелена…

 

 

View this post on Instagram

 

At peace with my inner Goddess

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Локални избори 2021