недела, 7. март 2021. Вести денес: 97
home Познати

Карлеуша гаќичките ги искомбинира со долги виолетови чизми- се појави во безобразна комбинација, а деколтето и се гледаше од авион

Карлеуша гаќичките ги искомбинира со долги виолетови чизми- се појави во безобразна комбинација, а деколтето и се гледаше од авион

Српската пејачка Јелена Карлеуша и оваа среда дојде на снимањето на емисијата „Ѕвездите на гранд“.

Она што најмногу им остави впечаток на папараците и фановите е тоа што таа се појави во досега невидена комбинација со пролетни и цветни тонови на себе.

Фустанот беше многу краток и истиот го искомбинира со долги чизми во виолетова боја.

Од длабокото деколте немаше некој кој не го заболе глава и истото се гледаше дури од авион, пишуваат српските медиуми.

Најнови вести

Коронавирус