вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 47
home Познати

КАРЛЕУША ЕМОТИВНА: Плачеше на сред емисија, па ја откри ВИСТИНАТА ЗА ПОРНО СКАНДАЛОТ од пред две години покажувајќи ги фотографиите (ФОТО)

КАРЛЕУША ЕМОТИВНА: Плачеше на сред емисија, па ја откри ВИСТИНАТА ЗА ПОРНО СКАНДАЛОТ од пред две години покажувајќи ги фотографиите (ФОТО)

Познатата пејачка Јелена Карлеуша ја отвори душата во шоуто „Шок поток“, при што во еден момент плачеше и бараше реклами. Овој пат, пејачката беше искрена кога станува збор за сексуалниот скандал кој многу го повреди нејзиното семејство пред две години.

„Исто така, сакав да кажам нешто на таа тема. Молчев долго време. Чекав еден страшен период да оставам зад мене. Не само оваа година, туку и претходната. Поминав низ пекол во медиумите, тоа се нарекува медиумски линч “, објаснува Карлеуша, а потоа продолжи со слики од порнографска содржина:

„Вистина е дека сите слики што беа поставени се создадени без моја дозвола, без мое знаење. Тоа е содржина за која не знаев. За тие слики ми се заканија. Ме повреди мене и моето семејство. Луѓето што стојат зад тоа се нехумани. Тука не се зборува за мажественост. Нема ни малку мажественост. „Моето семејство помина низ пекол и ми беше тешко со тоа“, искрено рече таа, додавајќи дека била жртва на уцена.

„Ме уценуваа со тие слики. Ултиматумот беше да бидам со некој со кого никогаш не сум била. Мајка ми почина кога се случуваше сето тоа “, рече таа, а на прашањето како тоа влијае на нејзиното семејство, пејачката„ одговори “со солзи.

Најнови вести

Коронавирус