сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Карлеуша дојде на снимање во безобразен фустан кој едвај и ги покри градите и задникот (фото)

Карлеуша дојде на снимање во безобразен фустан кој едвај и ги покри градите и задникот (фото)

Јелена Карлеуша се појави во Коштуњак на третиот ден од снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, и како што се очекуваше, таа повторно привлече најголемо внимание.

Снимањето на шоуто продолжи и во понеделник, по долгата пауза поради состојбата со пандемијата на коронавирус, а Јелена се врати во подобро издание од кога било, па се чини дека нејзиниот одмор од настапи во деновите на изолација и годеше.

Денес, таа се појави пред студиото на Гранд во ултра тесен и краток цветен фустан, кој особено ја истакна нејзината бујна става.

 

View this post on Instagram

 

💸💸💸 @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Во согласност со парчето облека, таа ги надополни фризурата и сандалите со платформа, како и чантата, и како и секогаш, пристигна во скап автомобил.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020