вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Карлеуша до Врањеш: Ќе те кастрирам ако го објавиш порно видеото

Карлеуша до Врањеш: Ќе те кастрирам ако го објавиш порно видеото

Српската пејачка е во паника поради експлицитното видео со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

-Огњен ќе ти го отсечам пе**сот!

Карлеуша на својот екс љубовник му порача дека ќе го кастрира ако го објави нејзиниот порнич.

Популарната пејачка е многу вознемирена откако Врањеш најави дека на суд ќе го донесе нејзиниот порно филм, па преку заеднички пријател ми испрати сериозно предупредување.

-Ќе нае..ш ако го пуштиш видеото! Ќе те кастрирам !!!Остави ме веќе на мира и заобиколиме во широк лак. Доста е веќе. Покажа колку си јаден, запри пред да биде касно, му порачала Карлеуша на Врањеш преку заедничкиот пријател.

Популарната Џеј Кеј е многу вознемирена поради тоа што интернетот е полн со нејзини голи фотки и „жешки “ преписки, а најмногу од се, се плаши поради порно видеото, кое Огњен го чува за судењето.

-Јелена ќе доживее нервен слом, ако тоа видео биде објавено. Тоа ќе биде најексплицитното видео до сега. Таа живее во страв нејзиниот сопруг Душко да не види како се снимала со екс љубовникот, поради тоа што тој порнич дефинитивно би можел да ја чини брак. По секоја цена таа сака да спречи порно видеото да се појави во јавноста, поради што го упатила и предупредувањето до Огњен, изјавил за српските медиуми анонимен извор близок на пејачката.

Но, од друга страна Врањеш воопшто не се плаши од овие предупредување од Карлеуша и подготвува докази и вештаци со чија помош ќе докаже на суд дека се што му испраќала Јелена е автентично.

Коронавирус