петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша важи за една од најголемите балкански диви, но исто така е популарна и по својот тежок и променив темперамент.

Пејачката често применува „што на ум, тоа на друм“, а исто така и храброста и е високо застапена во секоја ситуација.

Сепак, дека некогаш навистина знае да претера говори и тоа дека е фатена како дивее по белградските улици во својот бесен автомобил, а направила и нешто дополнително, за што, како што велат, се оди во затвор.

Целата сцена ќе можеме наскоро да ја погледнеме во утрешната епизода на „Папарацо лов“, а ова е најавата, погледнете.

Коронавирус